Skrzyniopalety plastikowe | eMagazyn24


eMagazyn24

Słupia 115

96-128 Słupia

Numer telefonu: 574126139

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.emagazyn24.pl/skrzyniopalety-c-45.html


Krótki opis firmy Skrzyniopalety plastikowe | eMagazyn24

Sklep internetowy od lat dostarcza klientom najwyższej jakości, funkcjonalne wyposażenie magazynowe i warsztatowe. Artykuły zostały wyprodukowane z porządnych, odpornych na uszkodzenia i związki chemiczne materiałów.

Asortyment obejmuje skrzyniopalety plastikowe, które są przeznaczone do przechowywania ładunków wielkogabarytowych. Z pewnością wiele osób zainteresuje fakt, że artykuły mają atesty dopuszczające składowanie w nich żywności. Produkt jest dostępny w kilku rozmiarach i kolorach. W ofercie znajdują się także beczki z deklem, kontenery, kanistry, palety, aluminiowe drabiny, regały, wózki transportowe czy wagi hakowe. Ponadto firma oferuje rozmaite środki chemiczne, między innymi rozpuszczalniki, profesjonalne płyny do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych, neutralizatory zapachu, smary, alkohole niespożywcze.

Skorzystanie z usług sklepu internetowego emagazyn24.pl to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

Travicom.PL


Sienkiewicza 46, Dobroń

Zobacz >

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >