Siłownik śrubowy • Polpack Sp. z o. o.


Polpack Sp. z o. o.

Polna 129

87-100 Toruń

Numer telefonu: (56) 655 92 35

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.polpack.com.pl/silowniki-srubowe,prod,82,94.php


Krótki opis firmy Siłownik śrubowy • Polpack Sp. z o. o.

Siłowniki śrubowe to urządzenia służące do przemieszczania się obiektów w sposób kontrolowany. Stanowią one niezbędne elementy w systemach automatyki. Przede wszystkim charakteryzują się one dużą wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu użytkownik może na nich polegać. Zaletą stosowania siłowników śrubowych jest zatem ich wytrzymałość.

Kolejną zaletą siłowników śrubowych jest ich wysoka precyzja. Dzięki zamontowaniu w nich precyzyjnych mechanizmów, mogą one wykonywać swoje ruchy z dokładnością do 0,2 mm. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku aplikacji, w których wymagana jest duża precyzja.

Kolejną zaletą stosowania siłowników śrubowych jest ich uniwersalność. Ze względu na swoją konstrukcję, można je stosować zarówno w aplikacjach pionowych, jak i poziomych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ może to znacznie ograniczyć ilość czasu, jaki trzeba poświęcić na instalację urządzenia.

Kolejną zaletą siłowników śrubowych jest ich elastyczność. Ze względu na swoją konstrukcję, mogą one przenosić ciężary o małym lub dużym promieniu obrotu. Oznacza to, że są one doskonałym wyborem dla szerokiego zakresu aplikacji, nawet tych o najbardziej skomplikowanych wymaganiach.

Ostatnią zaletą stosowania siłowników śrubowych jest ich niski poziom hałasu. Ze względu na ich konstrukcję, produkują one relatywnie niewielkie ilości decybeli, dzięki czemu są one idealne do aplikacji laboratoryjnych, które wymagają ciszy.

Podsumowując, siłowniki śrubowe charakteryzują się wieloma zaletami, które są niezwykle przydatne do wielu aplikacji. Są one wytrzymałe, precyzyjne, uniwersalne, elastyczne oraz generują niski poziom hałasu. Wybór siłownika śrubowego może zatem okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem dla systemów automatyki.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Zobacz >

podlogibydgoszcz.pl


Fordońska 40, Bydgoszcz

Zobacz >

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

Zobacz >