Kurs angielskiego Wrocław


Akademia Języka

Legnicka 62B

54--20 Wrocław

Numer telefonu: 793678135

Ocena firmy: (5 z 1 głosów)

http://akademiawroclaw.pl/


Krótki opis firmy Kurs angielskiego Wrocław

Pragniemy serdecznie zaprosić na kurs angielskiego do Wrocławia. Tamtejsza szkoła— Akademia Języka proponuje wszystkim dorosłym lekcję językowe. Kurs angielskiego we wrocławskiej szkole opiera się na nauczaniu przez najlepszych lektorów, którzy podchodzą do każdej grupy (maksymalnie 6-osobowej) w sposób indywidualny, dopasowując tempo nauki do potrzeb kursantów.

Kursy języka angielskiego nie muszą być drogie, jeśli zdecydują się Państwo na polecaną szkołę, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć. Nauka jest oparta na nowoczesnych metodach, dzięki którym każdy ma szansę na zapamiętanie pełnego materiału, wykładanego na 60-minutowych zajęciach. Serdecznie zapraszamy maturzystów, osoby chcące pracować poza granicą Polski, jak i każdą osobę, która chce podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nabyć umiejętność porozumiewania się drugim językiem.

Użytkownik Monika Szewczyk dodał komentarz Ocena 3
Akademia Języka jest bardzo dobra placówką edukacyjną. Tam właśnie pod szlifowałam sobie język angielski przed wyjazdem do Irlandii na zarobek.
Opublikowano: 2018-10-25 11:17:03

Pobliskie firmy:

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

Zobacz >

Sweetcake.com.pl


Gliniana 32-34, Wrocław

Zobacz >

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Zobacz >