Opony zimowe 225 45 R17


Opomarket.pl

Krakowska 162

40-393 Katowice

Numer telefonu: 322049800

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://opomarket.pl/k134,225-45r17.html


Krótki opis firmy Opony zimowe 225 45 R17

Aby uniknąć niebezpieczeństw związanych z jazdą po oblodzonych drogach, warto kupić porządne ogumienie proponowane przez firmę BOMA Bogdan Nowak. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu przedsiębiorstwo doskonale rozpoznaje potrzeby klientów i może im zaproponować różnorodne produkty w atrakcyjnych cenach.

Opony zimowe 225/45 r17 pasują do różnych modeli samochodów klasy średniej i wyższej. Ich konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz ułatwia jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych, np. po oblodzonej lub zaśnieżonej jezdni. Specjalna gumowa mieszanka zachowuje swoją elastyczność i miękkość nawet w bardzo niskich temperaturach. Poza tym produkt jest odporny na ścieranie, a system rowków zapewnia dobrą przyczepność. Asortyment obejmuje również opony letnie i wielosezonowe w rozmaitych rozmiarach od różnych producentów (Goodride, Michelin, Continental, Powertrac).

Przedsiębiorstwo dba o klientów i oferuje profesjonalne doradztwo. Wybór tego renomowanego sklepu internetowego to dobra decyzja.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Zobacz >

Księciunio


Wawrzyńca 54a , Lubliniec

Zobacz >