Profesjonalna stolarka okienna Warszawa | https://psb-okna.pl/


Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Aleja Generała Chruściela 86

04-412 Warszawa

Numer telefonu: 792 909 503

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://psb-okna.pl/


Krótki opis firmy Profesjonalna stolarka okienna Warszawa | https://psb-okna.pl/

Na bogaty asortyment produktów wchodzących w skład oferty przedsiębiorstwa Polska Stolarka Budowlana Sp. z o.o. wchodzą różne modele okien i drzwi zewnętrznych, a także nowoczesnych i funkcjonalnych rolet okiennych w wersji nakładanej i podtynkowej. Firma produkuje trzy typy okien: drewniane, aluminiowe i PCV, a także różne typy drzwi, w tym cieszące się rosnącym zainteresowaniem odbiorców, nowoczesne drzwi panelowe.

Jeśli interesuje Cię niedroga, ale w pełni profesjonalna stolarka okienna w Warszawie, najlepszym wyborem będzie jej zakup bezpośrednio od producenta. Oferowane przez firmę-producenta okna charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, modnym wyglądem i estetycznym wykończeniem. Co ważne, są to produkty o wysokim poziomie szczelności akustycznej i termicznej, których instalacja przyczyni się do poprawy komfortu mieszkania lub użytkowania określonej kategorii budynków, mieszkań, domów czy biur.

Użytkownik sucitho dodał komentarz Ocena 3
Stolarka okienna od tej firmy to przede wszystkim wysoka jakość w korzystnej cenie. Mam u siebie w budynku ich produkty i muszę przyznać, że są funkcjonalne i nowoczesne, o optymalnych właściwościach.
Opublikowano: 2018-10-31 15:54:17

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >