BATNA Sp. z o.o. sp. k. | Extralink


BATNA Sp. z o.o. sp. k.

Olgi Boznańskiej 3e

42-202 Częstochowa

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.batna24.com/pl/m/extralink


Krótki opis firmy BATNA Sp. z o.o. sp. k. | Extralink

Asortyment, jaki udostępnia na swojej stroni internetowej firma BATNA Sp. z o.o. sp. k., to długa i zróżnicowana lista produktów, ułatwiająca wykonywanie pracy czy innych, codziennych czynności. W ofercie sprzedażowej można znaleźć szeroki wybór elektroniki. Obejmuje ona również różnego rodzaju wtyki, kable oraz uchwyty znanej marki Extralink. 

Dostawca zaprasza do odwiedzenia strony sklepu i zapoznania się z dostępnymi tam towarami odbiorców indywidualnych i hurtowych. Prowadzi dystrybucję online, dbając, by zamówienie dotarło do kupującego w jak najkrótszym terminie. Atutem oferty są niewygórowane ceny za produkty. Sprawia to, że serwis może stać się miejscem stałego zaopatrzenia w elektroniczne i elektryczne akcesoria także dla osób, które korzystają z tego rodzaju narzędzi podczas codziennej pracy.

Firma chętnie podejmie się stałych dostaw potrzebnych elementów do punktów naprawczych, serwisów oraz magazynów. Zatrudniona kadra gwarantuje terminowość realizacji oraz najwyższą jakość produktów.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

Księciunio


Wawrzyńca 54a , Lubliniec

Zobacz >

Sklep Archjudyta


Ludowa 19, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >