NFK J. KOPA Sp. J • Regały przesuwne


NFK J. KOPA Sp. J

Kościelna 7

95-070 Aleksandrów Łódzki

Numer telefonu: 42 712 56 10

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.nfk.com.pl/regaly-magazynowe


Krótki opis firmy NFK J. KOPA Sp. J • Regały przesuwne

Towary składowane w magazynach powinny być odpowiednio zabezpieczone, dlatego też warto zainwestować w najwyższej jakości produkty oferowane przez przedsiębiorstwo NFK. Firma sprzedaje najwyższej klasy, odporne na uszkodzenia konstrukcje, które zostały zaprojektowane przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, więc spełnią wszelkie wymagania.

W ofercie znajdują się regały przesuwne, które znacząco ułatwiają zagospodarowanie małej przestrzeni magazynowej, np. w sklepach. Poza tym klienci mogą zamówić konstrukcje półkowe z kątowników perforowanych, które można dowolnie modyfikować i dostosowywać do wielkości towarów oraz modele piętrowe wyposażone w dodatkowe platformy transportowe. Regały są proste w montażu i demontażu. Firma sprzedaje również nowoczesne wózki widłowe elektryczne i spalinowe o różnym udźwigu oraz podnośniki antenowe, nożycowe, teleskopowe, przegubowe.

Wszelkie pytania na temat oferty można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego. Zlecenia są zawsze realizowane terminowo.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

Travicom.PL


Sienkiewicza 46, Dobroń

Zobacz >

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >