Rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny - https://hydromech.eu/


HEWEA sp. z o. o.

Przemysłowa 1

55-095 Mirków

Numer telefonu: 882-115-810

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://hydromech.eu/pl/products/ciezarowki/rozdzielacze-hydrauliczne/monoblokowe/2-sekcyjne/rozdzielacz-hydrauliczny-galtech-q75-2-sekcyjny-744.html


Krótki opis firmy Rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny - https://hydromech.eu/

Sklep internetowy hydromech.eu oferuje wysokiej klasy części do maszyn i pojazdów. Firma prowadzi działalność już od wielu lat i ma bardzo dużo dobrych opinii. Ogromne doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwalają na kształtowanie konkurencyjnych cen. Zamówienia realizowane są w bardzo szybkim czasie i dostarczają je wyłącznie sprawdzeni kurierzy. Klienci cenią sobie profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Katalog z częściami jest często aktualizowany i dopasowywany do potrzeb interesantów.

Popularnością cieszy się 2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliczny, który wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów. Całość odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i ma bardzo długi czas eksploatacji. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 350 barów. Na życzenie zamawiającego rozdzielacz może być skonfigurowany według indywidualnych potrzeb.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław

Zobacz >

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

Zobacz >

Sweetcake.com.pl


Gliniana 32-34, Wrocław

Zobacz >