Krzyż św. Benedykta sklep


Księgarnia Świętego Jacka

Wita Stwosza 11

40-042 Katowice

Numer telefonu: +48519546101

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://sklep.ksj.pl/produkt/krzyz-sw-benedykta/


Krótki opis firmy Krzyż św. Benedykta sklep

W wielu domach katolików oraz miejscach kultu religijnego przedstawione są święte symbole. Jednym z nich jest często przytaczany krzyż św. Benedykta. Sklep, który ogłasza swoją ofertę na stronie internetowej sklep.ksj.pl proponuje ów element do nabycia w sprzedaży wysyłkowej.

Proponowany asortyment jest dedykowany szerokiemu gronu odbiorców. Stanowi poświadczenie wiary dla każdego katolika, może także być wykorzystywany jako tematyczny prezent z okazji przeżywania różnego rodzaju sakramentów. Często też tego typu dar ofiarowuje się młodej parze, by pobłogosławić tym samym ich związek, a jednocześnie podkreślić, że wspólne życie nie zawsze będzie proste usłane różami. Obdarowanie tego rodzaju symbolami wiary to popularna tradycja praktykowana przez rodziców państwa młodych, chrzestnych lub dziadków. Krzyż św. Benedykta to także odpowiednia pamiątka wręczana małemu pielgrzymowi podczas I Komunii Świętej lub bierzmowania.

Dostępny w powyższej ofercie krzyż jest proponowany w trzech odcieniach drzewca, od jasnego do ciemnobrązowego. Produkt wykonywany jest na zamówienie.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Zobacz >

Księciunio


Wawrzyńca 54a , Lubliniec

Zobacz >