http://www.arsmedic.pl/poradnia/laryngolog/


Ars Medic

Podgórna 4

60-101 Poznań

Numer telefonu: 61 852 81 08

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.arsmedic.pl/poradnia/laryngolog/


Krótki opis firmy http://www.arsmedic.pl/poradnia/laryngolog/

Zaburzenia słuchu nie dotyczą tylko ludzi starszych. Coraz więcej dzieci i młodzieży ma kłopoty ze słuchem. Niedosłuch może być wrodzony albo nabyty. Niekiedy przyczyną niedosłuchu są przebyte choroby, np. ostre zapalenie ucha środkowego. Dlatego trzeba bacznie obserwować rozwój, zwłaszcza małych dzieci. Przy niedosłuchu opóźniony jest też rozwój mowy. Przy niepokojących objawach, trzeba zgłosić się z dzieckiem do laryngologa. Wcześnie wykryta choroba pozwoli na szybkie zastosowanie leczenia.

Na http://www.arsmedic.pl/poradnia/laryngolog/ można sprawdzić, gdzie w Poznaniu przyjmuje dobry laryngolog. Przyjmuje on w poradni Ars Medic. Warto nadmienić, że lekarze tej specjalności pomagają nie tylko w chorobach uszu, ale także przy dolegliwościach:

  • zatok,
  • gardła,
  • krtani,
  • tchawicy,
  • oskrzeli.

Poradnia zatrudnia wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Do ich dyspozycji jest najnowszej generacji sprzęt i akcesoria medyczne. Na wizytę można zapisywać się online. Wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz i wysłać. Można też zadzwonić, pod któryś z podanych na stronie numerów.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Zobacz >

fototapetka.eu


Witosa 10, Piła

Zobacz >

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Zobacz >