Panele akustyczne cena


Sonix Sound

Kozłowska 11

08-441 Parysów

Numer telefonu: 500838727

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://sonixsound.pl/


Krótki opis firmy Panele akustyczne cena

Niektóre wnętrza mają bardzo słabą akustykę i nie sposób w nich słuchać muzyki, a nawet mowa trafia do słuchającego z pogłosem. Na taki problem zawsze najlepsze są panele akustyczne. Ich cena zależy od jakości i wielkości, dlatego najlepiej odwiedzić stronę sonixsound.pl i zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi tam produktami, aby wybrać te, które rzeczywiście najlepiej będą służyć i znacznie poprawią jakość dźwięku w pomieszczeniu.

W ofercie sklepu znajdują się zwykłe panele wykonane z porowatej pianki akustycznej i płyty z fantazyjnie wyciętymi otworami, które przypominają raczej obrazy. Można je montować w grupach lub rozproszone, na ścianie lub suficie i wszędzie spełniać będą swoją funkcję. Są tu także duże panele z wełny mineralnej i dyfuzory dźwięku wykonane z drewna lub styroduru.

Wszystkie te panele mają za zadanie zlikwidować pogłos, rozproszyć dźwięk w szerokim paśmie, ogólnie mówiąc, znacznie poprawić jakość dźwięku, wygłuszając jednocześnie pomieszczenie, aby nie przeszkadzać pozostałym domownikom, lub pochłaniając niektóre dźwięki, aby pozbyć się hałasów z zewnątrz.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >