Teczka ofertowa A4


Biuro-Land Sp.z o.o.

Wojska Polskiego 2F

43-603 Jaworzno

Numer telefonu: 32 317-27-27

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.dobiura24.pl/teczki-ofertowe-albumy-prezentacyjne


Krótki opis firmy Teczka ofertowa A4

Firmy bardzo przykładają się do kwestii przygotowania materiałów promocyjnych. Często są to różnego rodzaju kolorowe broszury, które pokazujemy i opisujemy podczas spotkań z klientami, czy też partnerami biznesowymi. Aby chronić tego typu materiały, a i jednocześnie także móc je prezentować w atrakcyjnej formie, idealnie sprawdzi się teczka ofertowa A4, którą już teraz można szybko zamówić na stronie internetowego sklepu dobiura24.pl. To najlepsze miejsce na zakup takich materiałów biurowych, które na pewno sprostają oczekiwaniom każdego.

Sklep prowadzony przez firmę Biuro-Land oferuje dostęp do szerokiej gamy materiałów biurowych, w tym właśnie teczek, które pozwalają na wygodne przechowywanie wszystkich materiałów reklamowych firmy. Dokumenty w teczce są dobrze chronione i świetnie się prezentują, przez co możemy także podnosić prestiż swojej firmy, podczas każdej jej prezentacji.

Użytkownik Irek dodał komentarz Ocena 3
W firmie Biuro-Land Sp.z o.o. zakupiłem komplet teczek ofertowych w formacie A4. Niskie ceny i wysoka jakość produktów to solidne plusy.
Opublikowano: 2018-05-22 14:29:51

Pobliskie firmy:

TOKA+HOME


Jaśkowicka 15, Tychy

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

Club 99


Bracka 16, Katowice

Zobacz >