Fotobudka Częstochowa wynajem


Foto4Fun

Jaworowa 4

42-500 Będzin

Numer telefonu: 697 553 652

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.foto4fun.com.pl/wynajmujemy-fotobudki-w-czestochowie.html


Krótki opis firmy Fotobudka Częstochowa wynajem

Eventy promocyjne, pikniki firmowe czy wesela - to tylko kilka przykład okazji, podczas których doskonale sprawdzi się fotobudka. Jest to kabina, która wykonuje zdjęcia, a następnie drukuje je. Cała frajda polega na zakładaniu zabawnych gadżetów do zdjęcia oraz pozowaniu w grupie. To wszystko sprawia, że te urządzenia pojawia się na wielu wydarzeniach. Firmy bardzo często korzystają z rozwiązania, jakim jest fotobudka, natomiast w Częstochowie wynajem ich nie jest drogi. To wszystko sprawia, że jest to chętnie wybierana atrakcja na wiele różnych okazji.

Wypożyczyć ją można za pośrednictwem firmy: foto4fun.com.pl, która jest również producentem tego typu urządzeń. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz profesjonalny sprzęt, który zapewni rozrywkę Tobie i Twoim gościom w trakcie wspólnej imprezy czy spotkania.

Użytkownik ontofis dodał komentarz Ocena 3
Taka fotobudka to potrafi być świetnym pomysłem na atrakcję podczas wesela. Poza tym zdjęcia, ubarwione przez zestawy różnorakich gadżetów powodują, że uczestnikom imprezy zapadnie ona na długo w pamięci.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >

SchodyModern


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >