Fotobudka Częstochowa wynajem


Foto4Fun

Jaworowa 4

42-500 Będzin

Numer telefonu: 697 553 652

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.foto4fun.com.pl/wynajmujemy-fotobudki-w-czestochowie.html


Krótki opis firmy Fotobudka Częstochowa wynajem

Eventy promocyjne, pikniki firmowe czy wesela - to tylko kilka przykład okazji, podczas których doskonale sprawdzi się fotobudka. Jest to kabina, która wykonuje zdjęcia, a następnie drukuje je. Cała frajda polega na zakładaniu zabawnych gadżetów do zdjęcia oraz pozowaniu w grupie. To wszystko sprawia, że te urządzenia pojawia się na wielu wydarzeniach. Firmy bardzo często korzystają z rozwiązania, jakim jest fotobudka, natomiast w Częstochowie wynajem ich nie jest drogi. To wszystko sprawia, że jest to chętnie wybierana atrakcja na wiele różnych okazji.

Wypożyczyć ją można za pośrednictwem firmy: foto4fun.com.pl, która jest również producentem tego typu urządzeń. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz profesjonalny sprzęt, który zapewni rozrywkę Tobie i Twoim gościom w trakcie wspólnej imprezy czy spotkania.

Użytkownik ontofis dodał komentarz Ocena 3.17
Taka fotobudka to potrafi być świetnym pomysłem na atrakcję podczas wesela. Poza tym zdjęcia, ubarwione przez zestawy różnorakich gadżetów powodują, że uczestnikom imprezy zapadnie ona na długo w pamięci.
Opublikowano: 2018-02-14 15:27:39

Pobliskie firmy:

TOKA+HOME


Jaśkowicka 15, Tychy

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

Club 99


Bracka 16, Katowice

Zobacz >