Systemy odgromowe


Gromet

M. Konopnickiej 2B

19-200 Grajewo

Numer telefonu: (86) 273 87 71

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://gromet.com.pl/zamow/Produkty/Osprzet-odgromowy/4


Krótki opis firmy Systemy odgromowe

Firma Gromet serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą produkcyjno-sprzedażową, która skupia się na dystrybuowaniu wysokiej jakości, zabezpieczających budynki osprzętów odgromowych. Systemy odgromowe skutecznie chronią przed wyładowaniami elektrycznymi, które są nieporównywalnie tańsze od tego, co mogłoby się zniszczyć w przypadku uderzenia piorunu w dom lub inny budynek.

System przyjmuje wyładowanie elektryczne i skutecznie przenosi całą moc do ziemi, co pozwala wyeliminować zagrożenia wyładowaniami iskrowymi. Proponowane piorunochrony to świetnie współpracujące ze sobą elementy, dzięki którym uchroni się dom przed niekorzystnymi działaniami elektrycznymi, które powstają podczas burz. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, którą można znaleźć na oficjalnej stronie gromet.com.pl.

Użytkownik owididera dodał komentarz Ocena 5
Według mnie inwestycja w tego typu systemy, które chronią nasz dobytek przed skutkami uderzenia pioruna, to dobry pomysł. Raczej nie muszę nikogo przekonywać o tym, że straty mogą być spore w przypadku braku odgromienia.
Opublikowano: 2018-03-20 13:40:21

Pobliskie firmy:

PHU AGROVET Andrzej Konopka


Szosowa 84, Śniadowo

Zobacz >

BR TECHNOLOGY


Białostocka 23, Czartajew

Zobacz >

Magic baby room


Dąbrowa-Gogole 6, Dąbrowa-Gogole

Zobacz >