Urządzanie ogrodów | Ogrody Porosa | Wielkopolska


Ogrody Porosa

Rubież 14b

61-695 Poznań

Numer telefonu: 61 826 92 70

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.ogrodyporosa.com.pl/zakladanie-ogrodow


Krótki opis firmy Urządzanie ogrodów | Ogrody Porosa | Wielkopolska

Wiele osób planuje, że na emeryturze zajmie się projektowaniem swojego wymarzonego ogrodu. Ale po co czekać aż tak długo? Mogą Państwo urządzić ogród już dziś i zachwycać się jego pięknem przez wiele lat, aż do do późnej starości.

Jeśli brak Państwu na to czasu, koniecznie zajrzyjcie na ogrodyporosa.com.pl, tam znajdziecie namiary na firmę, która oferuje swoim klientom profesjonalne urządzanie ogrodów i działa w Wielkopolsce, ale nie tylko. Firma zaprojektowała również ogrody za granicą, m.in. we Włoszech czy w Niemczech. Warto dodać, że są to nie tylko ogrody zielone, ale i skalne.

Firma Ogrody Porosa stworzy Państwu projekt ogrodu od początku do końca, uwzględniając stan aktualny, jak i przyszłościowy, np. gdyby kiedyś chcieli Państwo mieć tam plac zabaw dla wnuków czy basen. Projektanci zadbają o taką aranżację przestrzeni, żeby nie tylko była ona łada, ale praktyczna i bezpieczna.

Użytkownik watedo dodał komentarz Ocena 3
Gdy nie masz pomysłu na to, jak urządzić swój ogród, to najlepiej zlecić to fachowcom z tej dziedziny. Potrafią oni tak rozplanować przestrzeń w ogrodzie by była funkcjonalna i zgodna z naszymi potrzebami.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Pobliskie firmy:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Zobacz >

fototapetka.eu


Witosa 10, Piła

Zobacz >

Hamulcesklep.pl


Leśna 10, Kleczew

Zobacz >