maszyna do piaskowania


BEMAKOR Sp. z o.o.

Geodetów 20

80-298 Gdańsk

Numer telefonu: +48 58 762 06 96

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.bemakor.pl/sklep/piaskarki-i-akcesoria/piaskarki-oczyszczarki/piaskarka-ko-100-ze-sterowaniem-recznym-lub-pneumatycznym/


Krótki opis firmy maszyna do piaskowania

Maszyny realizujące zadania związane z piaskowaniem metalowych elementów, zarówno sterowane ręcznie, jak i pneumatycznie, zawsze powinny być wykonane z podzespołów najwyższej jakości. Tylko taki sprzęt cechuje się niezawodnością, ma ogromne możliwości konfiguracji, a do tego praca z nim może być wydajna oraz precyzyjna. Firma Bemakor oferuje najlepsze na rynku rozwiązania tego typu, w przystępnej cenie i zawsze z pełną gwarancją niezawodności.

Kupno sprzętu z tej oferty bemakor.pl to najlepsze możliwe rozwiązanie. Maszyna do piaskowania jest kupowana od doświadczonej firmy, stawiającej na najlepsze technologie i wysokiej jakości podzespoły. Maszyny cechują się dużą mocą i wysoką precyzją. Mogą być one wyposażone nawet w system recyrkulacji ścierniwa, co chociażby pozwala na zniwelowanie zjawiska pylenia i tym samym piaskowanie metalowych elementów w każdych warunkach.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Zobacz >

Artnet Sp. z o.o.


Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Zobacz >

Moto Handel Wojciech Nowociński


Obrońców Westerplatte 25, Rumia

Zobacz >